Протягом 14 днів від дати придбання товару (за винятком дати придбання) - товар, що не використовується (за умови збереженого товарного вигляду та споживчих властивостей, а також відсутності в переліку товарів, що не підлягають обміну або поверненню відповідно до Закону) Ви можете обміняти на аналогічний без перерахунку вартості / або обміняти на будь-який інший з відповідним перерахунком вартості. При необхідності можна виконати повернення і отримати сплачені за нього кошти. Як оцінити збереження товарного вигляду перед процедурою повернення: при хорошому освітленні, без застосування спеціальних засобів, на товарі не повинно бути видимих слідів використання у вигляді дрібних подряпин, потертостей, а тим більше сколів, вм'ятин або тріщин. Рекомендуємо зберігати упаковку протягом 14 днів з моменту покупки.

Гарантійний термін товару починаэться з дня його продажу. Зазвичай ця інформація вказана в експлуатаційному документі на товар (гарантійному талоні, технічному паспорті або в іншому документі, що додається до товару). Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо гарантійного обслуговування, зв'яжіться з ними менеджерами по контактному телефону (вказаному зверху меню).

Будь ласка, зверніть увагу, що адресна доставка здійснюється до входу в будівлю. Вартість доставки в квартиру залежить від: габаритів, складності підйому і наявності ліфта (куди товар поміщається в упаковці) та розраховується додатково.

На жаль, в даний момент можливості купувати товари в розстрочку немає. Але ми робимо все можливе, аби у найближчий час ця послуга стала доступною для всіх наших клієнтів. На даний момент Ви можете оформити замовлення на товар, який доступний у нас на сайті, в кредит, також, якщо Ви є клієнтом ПриватБанку або МоноБанку, ми можемо запропонувати Вам розглянути варіант оформлення замовлення за допомогою послуг «Миттєва розстрочка» і «Оплата частинами» безпосередньо від самого банку

Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Ваші контакти відправлені!

Очікуйте, будь-ласка, у найближчий час з Вами свяжеться менеджер та відправить всю необхідну інформацію.

Дякуємо, що обираєте TERRAHOME OUTDOOR!

Раді повідомити, що Ваша підписка оформлена!

Перевірте, будь ласка, свою пошту.

Якщо Ви не отримали повідомлення від нашої компанії, повідомте нам про проблему по контактному телефону нижче:

+38 067 543 05 42

Дякуємо, що вибираєте TERRAHOME OUTDOOR!

Ваші контакти відправлені!

Очікуйте, будь-ласка, у найближчий час з Вами свяжеться менеджер.

Дякуємо, що обираєте TERRAHOME OUTDOOR!

+38 067 756 85 20
Перебуваючи на цьому сайті ви даєте свою згоду на використання файлів Cookie і підтверджуєте, що ознайомилися та згодні з Політика безпеки.Погоджуюсь
МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

кожного дня на зв'язку
10:00 - 19:00

Запрошуємо відвідати наші шоу-руми ТЦ Аракс та ТЦ Домосфера

Потрібна консультація? Телефонуйте:

+38 (067) 756 85 20